O nas

Szymon
Ojciec-założyciel serwisu inOneCar.com. Od nastego roku życia stały bywalec garażu. Z miłości do motoryzacji i nowych technologii wykiełkował pomysł carpoolingowego startupu. A tak na serio, to po prostu nie miał z kim dojeżdżać do pracy, a jeździć samemu zwyczajnie się nie opłaca. W jego słowniku nie ma takich słów jak „nie da się” i „tego nie jadam”. Ulubione przedmioty to śrubokręt i klawiatura. W wolnych chwilach… twierdzi, że takich nie posiada, ale wszelkie nowości filmowe zna ze szczegółami.
Marek
Z wykształcenia i w praktyce - programista. Jest typem "narwańca" o spokojnej osobowości, urodzonym optymistą. Uważa, że wszystko, co go spotyka ma sens - zarówno rzeczy pozytywne, jak i negatywne. Głęboko wierzy w marzenia i to, że zawsze się spełniają, potrzeba tylko włożyć w to pracę. Uwielbia dobrą zabawę.
Kasia
Opiekunka użytkowników serwisu, z zamiłowaniem robi szum w sieci. Urodzona optymistka o wesołym usposobieniu. Miłośniczka włoskiej kuchni i wina. Uzależniona od sportu i kawy. Lubi podróże, te małe i te duże. Niczym japoński turysta, nie wypuszcza aparatu z rąk.
Kuba
Grafik (też po fajrancie), miłośnik rodzinnej Jeleniej Góry (i ogólnie gór), „Przystanku Alaska”, smutnej muzyki i filmów. Domorosły fotograf z batalią starych aparatów, barowy filozof i założyciel nieistniejącego zespołu muzycznego. Nie wierzy w przypadkową zbieżność nazwiska z twórcą Photoshopa.
Grzesiek
Fan nowych technologii, szybkich samochodów i tradycyjnej kuchni orientalnej (czyt. kebab). Po godzinach resetuje się przy grach i kryminalnych serialach. Zorganizowany jak sycylijska mafia, szczery jak dr House, ale w mniej mroczny sposób. Ma kosmiczne zainteresowania, bowiem fascynuje go kosmos. Gdyby nie był programistą, zostałby astronautą. Lubi swetry w paski i wieczorne wypady na miasto.
Andrzej
Niepozorny programista o bogatym życiu wewnętrznym. Poza światem kodu odnalazł się też w świecie egzotycznych podróży. Był już w dżungli, podróżował shinkansenami, jadł węża, tańczył z wilkami – tak, robił to, nawet jeżeli wszystkiego się wyprze. Z natury małomówny, ale gdy przemówi, zawsze trafia w sedno. Nie lubi ludzi chodzących środkiem chodnika i spóźniających się pociągów.

Misja: inOneCar.com to portal wspierający i popularyzujący ideę carpoolingu, czyli dosłownie wypełniania samochodu.
inOneCar.com to miejsce, które łącząc kierowców z pasażerami, pozwala zmniejszać koszty dojazdu, chronić środowisko i zawierać znajomości.

Jak do tego doszło: Twórcą serwisu jest Szymon, który posiada wieloletnie "doświadczenie" dojeżdżającego do pracy. W przeszłości sam próbował znaleźć kogoś do wspólnych dojazdów - z miernym skutkiem. Każdego ranka ulice miast stają w korkach, a w co drugim samochodzie siedzi jedynie kierowca. Wystarczyłoby, żeby każdy z nich zabrał po jednej osobie, a z ulic zniknęłoby wiele aut. Dzięki temu wszystkim jeździłoby się taniej, łatwiej i z korzyścią dla środowiska.

Co to da: Zmniejszysz wydatki, ochronisz środowisko, poznasz nowych ludzi.

Co nas wyróżnia: Mechanizm wyszukiwania tras inOneCar.com jest w całości oparty o geolokalizację na całej długości trasy. To sprawia, że przejazdy wyszukiwane są wzdłuż całego przebiegu trasy, a nie tylko punktów krańcowych.
Tylko u nas znajdziesz pasażerów "po drodze" swojej trasy. Tylko u nas zamieścisz przejazd w obrębie tego samego miasta.

%%element.title%% %%element.body%%

Proszę czekać...Proszę czekać...